Uwielbiasz sport? Aktywność fizyczna sprawia Ci wiele radości? Odpowiedni tryb życia pozwala na zachowanie zdrowia i dobrej formy przez lata. Latem rower, rolki, zimą łyżwy, snowboard, narty - brzmi super, tylko zastanawiasz się gdzie te wszystkie sprzęty przechowywać poza sezonem? Sprawdź naszą propozycję.

Uprawianie sportów mimo przeważających zalet, posiada również pewne ograniczenia. Należy do nich między innymi brak miejsca do przechowywania potrzebnego do danej aktywności fizycznej sprzętu. O ile łyżwy czy rolki nie zajmują bardzo dużej ilości miejsca, to przechowywanie roweru, nart czy snowboardu wymaga już odpowiedniej przestrzeni. Problem pojawia się przede wszystkim wśród właścicieli niewielkich mieszkań w blokach.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Przechowywanie sprzętu sportowego w komórkach w blokach, piwnicach czy garażach bywa ryzykowne. Przede wszystkim - miejsca takie są słabo chronione przed kradzieżą. Dodatkowo - często panują w nich nieodpowiednie warunki do magazynowania - wysoka wilgotność oraz skrajne wartości temperatury. Świetną, znacznie bezpieczniejszą alternatywą wspomnianych wcześniej miejsc do przechowywania są magazyny na wynajem Less Mess Storage. Dwa oddziały firmy znajdują się w Krakowie, jeden przy ulicy Willowej 99 i drugi przy ulicy Krakowiaków 28. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/. Oddział przy ulicy Willowej 99 zlokalizowany jest w sąsiedztwie centrum handlowego, naprzeciwko największego centrum logistycznego w Polsce. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu zjazdu z obwodnicy - pozwala to na łatwy i szybki dojazd również w godzinach szczytu.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia - dopasuj metraż do swoich potrzeb

Magazyny samoobsługowe to zabezpieczone nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa pomieszczenia, w których panują optymalne warunki do przechowywania. Nie musisz zatem obawiać się, iż Twój sprzęt ulegnie zniszczeniu np. poprzez negatywny wpływ wilgoci.

Dodatkowo, w zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na odpowiedni dla siebie rozmiar pomieszczenia magazynowego. Idealnie dopasowany metraż pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Jeśli masz trudność z oszacowaniem potrzebnej powierzchni - poproś o pomoc pracownika Less Mess Storage. Na podstawie doświadczenia pomoże Ci w doborze najlepszej dla Ciebie wielkości magazynu na wynajem. Dbaj o zdrowie, uprawiaj sport i dzięki magazynom self storage nie martw się brakiem miejsca do przechowywania!