Włoskie torebki ze skóry w Polsce

Włoszka moda, włoski design damskich torebek skórzanych od dawna jest obecny na naszym rynku. Rodzimi producenci wzorują się na włoskim stylu oraz korzystają z włoskich surowców a przede wszystkim ze skóry naturalnej produkowanej we Włoszech. Włoskie torebki ze skóry naturalnej od lat są najbardziej pożądaną częścią galanterii damskiej.

Popularność włoskiej galanterii skórzanej

Na wysoką jakość włoskich wyrobów skórzanych wpływ mają przede wszystkim włoscy projektanci którzy znani są z tego iż troszczą się o każdy nieomal detal i najdrobniejszy szczegół już w trakcie opracowywania projektu wstępnego danego modelu torebki damskiej. Włoska skóra licowana jest najwyższej jakości przy jej produkcji Włoscy specjaliści od garbowania używają opracowanych przed wiekami i ciągle używanych metod garbowania opartych na użyciu w procesie garbowania skóry składników naturalnych. Użycie tej metody i składników w efekcie nadaje niespotykaną jakość , miękkość i aksamitną delikatność torebce damskiej wykonanej z naturalnej skóry włoskiej.

Topowe modele torebek ze skóry

Wśród włoskich modeli topowych damskich torebek wykonanych ze skóry naturalnej najbardziej popularnym fasonem jest torebka damska shopperka – wyjątkowa torebka zaprojektowana po to aby kobieta na zakupach czuła się elegancko. Torebka shopperka chyba jest obecna w każdej szafie modnej kobiety. Evergreenem jest również torebka chanellka która to też potrafi dodać szyku każdej kobiecie. No i bardzo ostatnio popularne motele torebek ze skóry – torebki listonoszki.

Popularne marki damskich torebek

Topowymi markami na polskim rynku torebek damskich są takie marki jak: marka Lura Biaggi, Massimo Contti, Monnari, Ego czy Nobo. Warto też wspomnieć o naszej rodzimej projektantce Ewie Minge której seria damski torebek jest na topie.

Wiodącą na polskim rynku torebek ze skóry jest marka Laura Biaggi – włoska firma która wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji torebek ze skóry naturalnej wyprawianej tradycyjnymi włoskimi metodami.

Obecnie praktycznie dostępne są w sklepach internetowych najmodniejsze modele damskich torebek ze skóry. Zarówno producenci jak i handlowcy dbają o to aby od razy po premierze danego modelu ukazał się on dostępny w handlu. Bogactwo fasonów , kolorystyki, rozmiarów można zobaczyć w każdym sklepie czy to stacjonarnym czy internetowym.

Dlaczego warto wybrać torebkę ze skóry?

Odpowiedź jest prosta, skóra jest materiałem ekologicznym, materiałem który szybciej i mniej inwazyjnie ulega biodegeneracji. Dobrze konserwowana skóra może służyć nam latami, znacznie dłużej od wyrobów skóropodobnych i tak zwanej ekoskóry będącej w całości produktem powstałym z chemii. Torebka skórzana wytrzyma nam lata, co jest dosyć ważne w modzie damskiej która co chwila czerpie wzorce, wzoruje się na latach ubiegłych, także kto wie czy przypadkiem model torebki damskiej zakupiony dzisiaj nie stanie się przebojem mody za kilka lat. Skóra jako wyjątkowo trwały materiał z pewnością podwyższa na to szanse.