Stół - ważny element każdego mieszkania. Miejsce, przy którym spożywamy posiłki i przyjmujemy gości. Jedni decydują się na postawienie stołu w salonie, inni w jadalni czy w kuchni. To, jak Ty postanowisz zagospodarować swoją przestrzeń zależy od Twoich preferencji oraz możliwości Twojego mieszkania. Warto zadbać, aby wybrany stół był nie tylko bardzo estetyczny, idealnie wpisujący się w styl wykończeniowy Twojej przestrzeni, ale również komfortowy do użytku i wykonany z wysokiej jakości surowców.

Połączenie świetnego designu z wysoką jakością wykonania znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design. Pełną ofertę zestawów stołów do jadalni z krzesłami znajdziesz na stronie internetowej https://zona-design.pl/meble/zestaw-stol-krzeslo/do-jadalni/. Wybierając krzesła idealnie dopasowane do stołu - z jednej linii - stworzysz bardzo estetyczne, harmonijne wnętrze. Możesz również zdecydować się na połączenie tradycyjnego, klasycznego, drewnianego stołu z nowoczesnymi krzesłami i nadać swojemu wnętrzu bardzo ciekawego wykończenia. Wszystko zależy od tego, jaki efekt pragniesz uzyskać i czy preferujesz spójne wnętrza czy zabawę i łączenie różnych stylów aranżacyjnych.

Nowoczesne stoły i krzesła do salonu

Jeśli pragniesz stworzyć w swoim domu miejsce do spotkań, rozmów i przyjmowania gości, warto wybrać stół rozkładany z krzesłami - na co dzień niewielki i kompaktowy, a od święta pojemny, pozwalający na komfortowe użytkowanie przez kilka osób. Stół może być okrągły, kwadratowy lub prostokątny. Jeśli masz dużą rodzinę i na co dzień potrzebujesz posadzić do obiadu kilka osób, najwygodniejszym wyborem będzie stół prostokątny. Jeśli natomiast na co dzień nie potrzebujesz więcej niż 4 miejsc, dobrze sprawdzi się stół okrągły o niewielkiej średnicy, która pozwoli na “niezagracenie” przestrzeni.

Nowoczesne stoły z krzesłami do salonu w kształcie kwadratu

W bardzo małych wnętrzach, gdzie każdy metr jest na wagę złota dobrze sprawdzi się stół kwadratowy, który można z powodzeniem wstawić w róg. Jeśli posiadasz bardzo mały metraż dobrym wyborem będą również krzesła, które wsuną się pod stół i wysuwane będą jedynie przy użytkowaniu, a na co dzień nie będą zajmowały zbyt dużej ilości miejsca.

W ofercie sklepu znajdą coś dla siebie zarówno fani minimalizmu, prostych form i neutralnych kolorów, jak również zwolennicy odważnych odcieni i oryginalnych modeli. Nowoczesny biały stół z krzesłami czy tradycyjne, drewniane stoły i krzesła do jadalni? Wybierz model dopasowany do Twoich preferencji, możliwości metrażowych oraz ciesz się pięknym wnętrzem.