Wszyscy zasługujemy na to, aby od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę luksusu, dać wytchnienie przemęczonej głowie i sprawić ogromną przyjemność swojemu ciału. Temu właśnie służą profesjonalne zabiegi SPA, które są coraz bardziej dostępne, a ich oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Bardzo atrakcyjny wybór zabiegów SPA przygotowały Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej, do których zaglądamy w naszym artykule. Sprawdź, które zabiegi są szczególnie godne uwagi.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów SPA w Termach BUKOVINA?

Zacznijmy od tego, że w strefie Wellness BUKOVINA, stanowiącej część resortu BUKOVINA i dostępnej – za dodatkową opłatą – dla gości kompleksu basenów termalnych, korzysta się wyłącznie z produktów naturalnych i produktów wegańskich, pozbawionych sztucznych dodatków czy tym bardziej toksycznych substancji. Są one w 100% bezpieczne dla środowiska i Twojej skóry.

To warto wiedzieć:

Wykorzystywane kosmetyki takich marek jak Mokosh, BABOR czy Valmont, wpisują się w filozofię „Clean Beauty”. Ich receptury bazują na naturalnych składnikach, nie zawierają PEG, parabenów, sylikonu, pochodnych olejów mineralnych, sztucznych barwników, a opakowania tych produktów pozbawione są celafonu w celu ograniczenia spożycia plastiku.

Skorzystanie z zabiegów SPA w Termach BUKOVINA jest również bardzo atrakcyjnym sposobem na urozmaicenie np. rodzinnego pobytu w tym efektownym kompleksie. Podczas gdy dzieci np. z drugim rodzicem szaleją w ciepłej wodzie termalnej, Ty możesz oddać się w ręce wykwalifikowanych terapeutów i zafundować sobie błogi relaks, koncentrując się wyłącznie na własnych potrzebach.

W strefie Wellness BUKOVINA czeka na Ciebie szeroki wybór zabiegów SPA, w tym:

  • Masaże i rytuały pielęgnacyjne;
  • Zabiegi na twarz i ciało;
  • Terapie manualne, idealne dla osób doświadczających problemów z kręgosłupem, mięśniami czy stawami.

Które zabiegi szczególnie Ci rekomendujemy?

Tutaj warto się skupić na zabiegach, które nie wymagają wcześniejszej konsultacji kosmetologicznej, co docenią osoby przyjeżdżające do Term BUKOVINA tylko na jeden dzień.

Zabiegami, które z pełnym przekonaniem możemy Ci zarekomendować, są:

  1. Bukowiańska Łąka– to kompleksowy zabieg pielęgnacyjny z masażem i peelingiem, wykorzystujący naturalne produkty marki Mokosh.
  2. Bukowiański relaks– autorski masaż całego ciała trwający około 50 minut.
  3. Relaksacyjny masażz wybranym aromatem.
  4. Masaż dla przyszłych mam– chwila wytchnienia i głębokiego relaksu dla kobiet w ciąży.
  5. Shirodhara– ajurwedyjski rytuał na „trzecie oko”.
  6. Tybetańskie impresje– masaż dźwiękiem mis tybetańskich.
  7. Rasoul– ceremonia oczyszczająca w saunie błotnej.

Na zabiegi możesz komfortowo oczekiwać (jak i odpocząć po nich) w strefie relaksu z jacuzzi z ciepłą wodą termalną, co dopełnia niezwykle przyjemny czas spędzony w Wellness BUKOVINA.

To warto wiedzieć:

Zabiegi SPA oferowane w centrum Wellness BUKOVINA są dodatkowo płatne. Szczególnie korzystnie wypada tutaj pakiet VIP GOLD, który obejmuje m.in. wejście do strefy basenów termalnych oraz częściowy masaż dla dwojga. Dodatkowo pakiety VIP BRONZE, SILVER lub GOLD uprawniają do aż 10% rabatu na wszystkie zabiegi z oferty Wellness BUKOVINA.

Więcej o tym, które zabiegi SPA w strefie Wellness BUKOVINA są szczególnie godne Twojego zainteresowania, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/zabiegi-spa-w-termach-bukovina-co-warto-wyprobowac.

Termy BUKOVINA: Twoja przestrzeń relaksu

Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną w Europie. Położony w urokliwej Bukowinie Tatrzańskiej, w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego obiekt, przyciąga gości znakomitymi warunkami do wypoczynku, relaksacji oraz czerpania korzyści z kąpieli termalnych.

Termy BUKOVINA to m.in. aż 20 basenów wewnętrznych i zewnętrznych, strefa saun z ośmioma różnorodnymi saunami (w tym fińskimi, łaźniami parowymi, kabiną na podczerwień oraz Lakonium, dodatkowo warto wspomnieć o saunie zewnętrznej „Łozpolono Maryna”, w której codziennie organizowane są fantastyczne seanse zapachowe), Strefa Dzieci i Młodzieży z brodzikami, zjeżdżalniami (jedna całoroczna i dwie uruchamiane w sezonie letnim), siatką do wspinaczki wodnej czy bezpłatnymi lekcjami nurkowania oraz o wielu innych atrakcjach gwarantującym najwyższy komfort pobytu – zarówno osobom dorosłym, seniorom, jak i dzieciom.

Z pełną ofertą Term BUKOVINA zapoznasz się na stronie internetowej kompleksu, na której możesz także kupić bilety online, oszczędzając sobie stania w kolejce do kasy - termybukovina.pl.