Zajmuje ugruntowaną pozycję w świecie jubilerskich trendów. Jest elegancki i subtelny. Przede wszystkim wyraża jednak wielką miłość. Klasyczny pierścionek zaręczynowy, bo o nim mowa, od lat jest najchętniej wybieranym produktem w swojej kategorii. Dowiedz się, co zrobić, aby ten, który Ty włożysz na palec swojej wybrance, był inny niż wszystkie.

Jakie zalety ma klasyczny pierścionek zaręczynowy?

Klasyka ma to do siebie, że nigdy nie wychodzi z mody. Możesz więc mieć pewność, że jeśli postawisz na nią przy wyborze pierścionka zaręczynowego, nawet po wielu wspólnie spędzonych latach biżuteria będzie się wspaniale prezentowała na palcu Twojej drugiej połówki. Duet złota i pojedynczego białego diamentu nie jest jednak jedynym słusznym wyborem. Połączenie ponadczasowości i oryginalności wcale nie musi być trudne. Tym bardziej że różnorodność projektów – również tych utrzymanych w duchu tradycyjnych trendów – naprawdę zaskakuje. Różne kolory złota i ciekawe kamienie szlachetne mogą spowodować, że w maleńkim pudełku, które otworzysz przed ukochaną osobą, znajdzie się prawdziwy unikat.

Różne oblicza złota – różowy, a może czarny pierścionek zaręczynowy?

Jeśli chcesz sprawić, by biżuteria zyskała na wyjątkowości, możesz skorzystać ze specjalnego konfiguratora. Z pomocą internetowego narzędzia możesz dać się ponieść wyobraźni. Spraw, by ukochana oniemiała z wrażenia i zaprojektuj unikalny klasyczny pierścionek zaręczynowy u jubilera Savicki.

Jeśli chcesz sprawić, aby symbol Twojego płomiennego uczucia do osoby, którą kochasz, był oryginalny i jednocześnie elegancki, zacznij od wyboru koloru kruszcu pierścionka zaręczynowego. Wzory wpisujące się w klasykę mogą bazować na żółtym czy białym złocie. Nie musisz się jednak ograniczać do tych dwóch wariantów. Pierścionki z różowego złota są tak samo eleganckie, a dodatkowo wyróżniają się na tle tradycyjnych konkurentów. Jeszcze bardziej oryginalny jest czarny pierścionek zaręczynowy. Prawda, że brzmi zaskakująco?

Jeśli nie brylant, to co? Jakie kamienie szlachetne pasują do pierścionków zaręczynowych?

Równie ważnym aspektem co kruszec jest kamień szlachetny. Najpopularniejszy jest transparentny diament. Ale Ty poszukujesz czegoś innego, prawda? Zwróć więc uwagę na czarne brylanty. Są niezwykle eleganckie, mają bogatą symbolikę i pięknie wyglądają z każdym rodzajem złota.

Chcesz, aby słowa „kocham Cię” wybrzmiały jeszcze głośniej i wyraźniej? A może zastanawiasz się, jak sprawić, żeby dzień zaręczyn i przyszłe życie we dwoje nabrały kolorów? Ciekawym pomysłem jest sięgnięcie po klasyczny pierścionek zaręczynowy z barwnymi kamieniami. Delikatny, niebieski lub różowy szafir, zielony szmaragd niosący nadzieję na lepsze jutro czy czerwony rubin wyrażający ognistą miłość to tylko niektóre z niesztampowych propozycji.

Diament, morganit i złoto to przepis na pierścionek zaręczynowy, który skradnie serce wybranki

Pierścionek zaręczynowy ze wzorem lub z grawerem

Sposobem na to, aby wręczony przez Ciebie pierścionek zaręczynowy był jedyny w swoim rodzaju, jest naniesienie graweru. Na szynie możesz umieścić dowolny napis albo symbol, np. sentencję, kilka słów z piosenki, ważną datę albo przekaz zrozumiały wyłącznie dla Was dwojga. Podpowiadamy, że w sklepie jubilera Savicki cena pierścionków zaręczynowych po dodaniu graweru nie ulega zmianie, więc warto skorzystać z tej opcji personalizacji.