• BIŻUTERIA STAL CHIRURGICZNA

Stal chirurgiczna, a w zasadzie biżuteria z niej wykonana zyskuje na popularności wśród kobiet, które nie wyobrażają sobie nie urozmaicać swoich stylizacji wszelkiego rodzaju dodatkami. Biżuteria ze stali chirurgicznej jest bardzo estetyczna, bazuje na oryginalnym wzornictwie, modnych motywach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet po nią sięga i staje się coraz bardziej modna.

Biżuteria ze stali chirurgicznej jest naprawę bardzo dobrze wykonana z dbałością o detale. Do jej produkcji wykorzystywana jest wysokogatunkowa stal 316l. W naszym sklepie internetowym shilla.pl oferujemy szeroki wybór asortymentu na wiele okazji. 

Stal chirurgiczna ma praktycznie same zalety. Zanim zaczęto produkować z niej biżuterię wykorzystywano ją w medycynie. Jest ona materiałem bezpiecznym dla ludzkiej skóry oraz bardzo wytrzymałym na czynniki zewnętrzne. Nie odbarwia się, nie traci koloru. Jest bardzo lekka, dzięki temu biżuteria ze stali chirurgicznej tak dobrze się nosi. Cena jest zdecydowanie niższa niż wyroby ze złota, czy innych metali szlachetnych co bardzo zyskało szerokie grono zainteresowanych.