• Kategorie
  • Szukaj
  • BIŻUTERIA DO WŁOSÓW

Biżuteria do włosów to przede wszystkim wszelkiego rodzaju ozdoby do włosów, które mają biżuteryjne wykończenie. Mogą być zdobione kryształkami lub  cyrkoniami. Ten modny dodatek potrafi podkreślić Twoją fryzurę niezależnie od okazji.

Brak produktów do wyświetlenia

Biżuteria do włosów

Popularna wśród Panien Młodych ale nie tylko. Płeć piękna coraz częściej po nią sięga, podkreślając w ten sposób swoje długie bądź krótkie włosy. Trafna ozdoba do włosów super współgra z całością i jest pięknym dopełnieniem wszelakiej stylizacji.

Biżuteria do włosów to przede wszystkim spinki, opaski, jedwabne gumki, wałki do loków, które opanowały niemalże cały świat. Na rynku ów przedmiotów jest coraz więcej, a Panie mają w czym wybierać. Spinki z perełkami to istny hit 2021 roku. Kobiety często sięgają po tę biżuterię i wpinają ją sobie w swoje długie włosy, podkreślając w ten sposób loki, czy robiąc "artystyczny nieład" na głowie. Opaski natomiast, niezależnie czy to turbanki czy zwykłe z dodatkiem aplikacji, dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i są wspaniałym dodatkiem do wielu wyjść. Niektóre Kobiety zakładają je do dresów, inne do jeansów, a jeszcze inne do "małej czarnej". Jak widać nie ma to znaczenia jaką stylizacje wybierzesz - opaska będzie super dopełnieniem każdego stroju!

Modna biżuteria do włosów

Frotki również robią niezłą furorę. Wiele influencerów wybiera produkcję tego dodatku, gdyż przyszła moda na jedwabne schrunchie, dostępne w wielu wzorach i rozmiarach. Tutaj gama produktów jest naprawdę bardzo duża! Frotki dostępne są w rozmiarach mini (zazwyczaj dla małych dzieci), poprzez średnie i naprawdę bardzo spore. Każda Pani, spokojnie może dobrać odpowiedni rozmiar do grubości swoich pięknych włosów.

Aktualnie nadchodzi sezon świąteczny, a co za tym idzie - prezentowy. Może to odpowiedni moment, aby przyjrzeć się biżuterii do włosów nieco bliżej i zrobić upominek lub też dodatek dla swojej ukochanej? Jeśli Kobieta lubuje się w takiej biżuterii, to masz okazję zabłysnąć i oczarować ją czymś nowym. Zapomnij o tradycyjnych prezentach (perfumy, bielizna czy czekoladki). Panie na pewno będą zadowolone, gdy otwierając pięknie zapakowane pudełko, ich oczy zobaczą gumkę wysokiej jakości bądź cudne spinki z perełkami. Nie dość, że będzie modnie to jeszcze Kobieta zostanie oczarowana takimi produktami.