• Kategorie
  • Szukaj
  • BIŻUTERIA ZE STALI CHIRURGICZNEJ LUBLIN

Biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin to bogata oferta topowych modeli łańcuszków, bransoletek, kolczyków i pierścionków. W naszym sklepie online czeka na Ciebie szeroka oferta biżuterii w atrakcyjnych cenach.

Brak produktów do wyświetlenia

Biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin zachwyci Cię swoją różnorodnością. Różne metale użyte do wykonania biżuterii nadają jej różne właściwości. Złoto i srebro, czyli najpopularniejsze z nich, nie zawsze odpowiadają osobom chcącym sprawić sobie pasującą do ich stylu i wytrzymałą ozdobę, której zakup nie spowoduje znacznego ubytku w zawartości portfela. Jaki metal lub stop powinny one wybrać?

Jubilerska stal chirurgiczna i jej właściwości 

Stal chirurgiczna 316L, nazywana również stalą nierdzewną, szlachetną bądź jubilerską , jest doskonałym materiałem do wyrobu różnego rodzaju biżuterii. Posiada ona kilka atutów, dzięki którym jest częstym wyborem wśród klientów o ograniczonym budżecie, oczekujących jak najlepszej jakości.

Ogromną zaletą stali chirurgicznej jest jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że wyroby ze stali 316L są wyjątkowo odporne na zarysowania i odkształcenia, dzięki czemu można cieszyć się nimi przez wiele lat i bez strachu nosić w miejscach, w których zbyt dużym ryzykiem było by zakładanie ozdób z droższych metali szlachetnych. Ponadto warunki atmosferyczne również nie są jej straszne - stal chirurgiczna nie utlenia się i nie odbarwia, oraz jest odporna na korozję, a jej lśniącym kolorem można cieszyć się przez wiele lat. Osoby noszące biżuterię ze stali chirurgicznej nie muszą również martwić się o uczulenia. Stal szlachetna jest hipoalergiczna, co sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośniczek srebra, które są na ten metal uczulone.

Bardzo ważną - jeśli nie najważniejszą - zaletą biżuterii ze stali chirurgicznej jest stosunek ceny do jakości. Biżuteria ta jest przyjazna w zasadzie każdemu portfelowi, przy czym gwarantuje jakość i trwałość na bardzo wysokim poziomie. Często stanowi ona dużo lepszy jakościowo substytut dla taniego srebra. 

Biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin

Jeżeli szukasz niebanalnej i niezwykle trwałej biżuterii w Twoim mieście, oferujemy przeróżne wyroby jubilerskie i akcesoria ze stali chirurgicznej w rozsądnych cenach. Gwarantujemy, że biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin będzie służyć przez wiele lat, a w razie wątpliwości doradzimy Ci i wskażemy najlepszy wybór.