• Kategorie
  • Szukaj
  • BIŻUTERIA ZE STALI CHIRURGICZNEJ LUBLIN

Biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin to bogata oferta topowych modeli łańcuszków, bransoletek, kolczyków i pierścionków. W naszym sklepie online czeka na Ciebie szeroka oferta biżuterii w atrakcyjnych cenach.

Kolczyki stal sztyfty kwiatuszki cyrkonie 2257
Produkt niedostępny
Kolczyki stal sztyfty tarcze cyrkonie 2256
Produkt niedostępny

Biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin zachwyci Cię swoją różnorodnością. Różne metale użyte do wykonania biżuterii nadają jej różne właściwości. Złoto i srebro, czyli najpopularniejsze z nich, nie zawsze odpowiadają osobom chcącym sprawić sobie pasującą do ich stylu i wytrzymałą ozdobę, której zakup nie spowoduje znacznego ubytku w zawartości portfela. Jaki metal lub stop powinny one wybrać?

Jubilerska stal chirurgiczna i jej właściwości 

Stal chirurgiczna 316L, nazywana również stalą nierdzewną, szlachetną bądź jubilerską , jest doskonałym materiałem do wyrobu różnego rodzaju biżuterii. Posiada ona kilka atutów, dzięki którym jest częstym wyborem wśród klientów o ograniczonym budżecie, oczekujących jak najlepszej jakości.

Ogromną zaletą stali chirurgicznej jest jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że wyroby ze stali 316L są wyjątkowo odporne na zarysowania i odkształcenia, dzięki czemu można cieszyć się nimi przez wiele lat i bez strachu nosić w miejscach, w których zbyt dużym ryzykiem było by zakładanie ozdób z droższych metali szlachetnych. Ponadto warunki atmosferyczne również nie są jej straszne - stal chirurgiczna nie utlenia się i nie odbarwia, oraz jest odporna na korozję, a jej lśniącym kolorem można cieszyć się przez wiele lat. Osoby noszące biżuterię ze stali chirurgicznej nie muszą również martwić się o uczulenia. Stal szlachetna jest hipoalergiczna, co sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośniczek srebra, które są na ten metal uczulone.

Bardzo ważną - jeśli nie najważniejszą - zaletą biżuterii ze stali chirurgicznej jest stosunek ceny do jakości. Biżuteria ta jest przyjazna w zasadzie każdemu portfelowi, przy czym gwarantuje jakość i trwałość na bardzo wysokim poziomie. Często stanowi ona dużo lepszy jakościowo substytut dla taniego srebra. 

Biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin

Jeżeli szukasz niebanalnej i niezwykle trwałej biżuterii w Twoim mieście, oferujemy przeróżne wyroby jubilerskie i akcesoria ze stali chirurgicznej w rozsądnych cenach. Gwarantujemy, że biżuteria ze stali chirurgicznej Lublin będzie służyć przez wiele lat, a w razie wątpliwości doradzimy Ci i wskażemy najlepszy wybór.