• Kategorie
  • Szukaj
  • DŁUGIE KOLCZYKI W KOLORZE ZŁOTA

Aby wyszczuplić i wydłużyć szyję, nadać stylizacji więcej stylu warto rozważyć eleganckie długie kolczyki w kolorze złota. Kobiety coraz częściej odchodzą od minimalistycznej biżuterii na rzecz bardziej treściwych elementów. Myślę, że jest to oczekiwana zmiana, ponieważ moda ciągle się zmienia, tak samo jak style i trendy.

Brak produktów do wyświetlenia

Już teraz możemy z całą pewnością powiedzieć, jakie trendy będą popularne w najbliższym czasie, zarówno na wybiegach, jak i na ulicach metropolii: długie kolczyki w kolorze złota z wisiorkami są aktualnie na szczycie modowych rankingów.

Wybór długich kolczyków

Wybór odpowiedniego metalu jest bardzo ważny przy tworzeniu długich kolczyków wiszących, ponieważ zbyt ciężki materiał może mocno odrywać się od płatka ucha, powodując dyskomfort i niezbyt atrakcyjny wygląd. Z tego powodu, złoto i srebro, a nie platyna, powinny być preferowanymi metalami szlachetnymi, ponieważ zapewnią one bezpieczną oprawę kamieni i rozsądną wagę biżuterii.

Długie kolczyki w kolorze złota są obecnie tak popularne z dwóch powodów. Z jednej strony pomagają one podkreślić atuty fizyczne kobiety, takie jak długa szyja. Z drugiej strony uważam, że o wiele łatwiej jest nosić duże kolczyki przez cały dzień niż masywny naszyjnik.

Kolczyki od zawsze były symbolem uwodzenia i zakazanej pokusy. Wierzono, że efekt żonglowania i mienienia się ma magiczne działanie, a im dłuższe kolczyki, tym silniejsze zaklęcie.

Kobiece i eleganckie długie kolczyki w kolorze złota optycznie wydłużają szyję oraz pięknie obrysowują i wysmuklają twarz. Wielu kobietom podoba się to, że długie kolczyki sprawiają, że wiele osób zwraca większą uwagę na to, jak się poruszamy - nieświadomie podnosimy głowę wyżej, nabierając królewskiej, pewnej postawy. Kolczyki ze stali chirurgicznej to zawsze świetny wybór.

Długie kolczyki w kolorze złota: jak wybrać i z czym najlepiej łączyć?

Długie kolczyki to jasna, chwytliwa biżuteria. Potrafią odmienić kobietę, podkreślić jej urodę i kobiecość . Produkt pomaga ukryć niedoskonałości w kształcie twarzy, aby wygląd był bardziej wyrazisty. Kobiety często wybierają długie kolczyki na uroczyste, specjalne okazje, ale są też opcje do noszenia na co dzień.

Scarlett O'Hara z powieści "Przeminęło z wiatrem" wiedziała jak nosić kolczyki. Wiedziała, jak uwodzicielsko wygląda w długich złotych kolczykach, jak błyszczą jej oczy, i wykorzystywała swój wdzięk.  Aby być tak piękną i zdobyć serce mężczyzny, ważne jest nie tylko noszenie kolczyków, ale także wiedza, jak je nosić i jak najlepiej się do nich dobrać.

Długie kolczyki z kamieniami to idealna propozycja na uroczysty wieczór. Złoto pasuje do szmaragdów i diamentów, ametystów, kryształów i innych cennych lub półszlachetnych opcji.