• Kategorie
  • Szukaj
  • KOLCZYKI KWIATKI

Kolczyki kwiatki - subtelne, delikatne i szalenie zjawiskowe. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz kolczyki wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej oraz biżuterię sztuczną.

Brak produktów do wyświetlenia

Kolczyki kwiatki - dodatek czy obowiązkowy detal?

Co dokładnie oznacza biżuteria dla kobiet, jaka jest jej symbolika? Najczęściej jest dla nich ważne głównie ze względu na osoby, które podarowały im biżuterię. Oczywiście kobiety po prostu sprawiają, że biżuteria wygląda naprawdę pięknie. Piękny makijaż, świetna fryzura i nieodzownie urocze kolczyki. Która z dzisiejszych kobiet nie chce wyglądać olśniewająco i stylowo? To właśnie kolczyki stal chirurgiczna dopracują całościowy wygląd i podkreślą Twoją indywidualność, a jeśli są to kolczyki kwiatki wygląd staje się lekki i świeży.

Kolczyki - symbol władzy i bogactwa

W starożytności biżuteria była częścią ozdabiania ciała kobiet i mężczyzn. Chroniła też przed złem, posiadała magiczne moce i stawała się integralną częścią różnych obrzędów plemiennych, czy religijnych. Biżuteria była symbolem wyrażającym stopień władzy i bogactwa, ale także przynależność do określonej grupy religijnej. Dziś biżuteria łączy w sobie estetykę, styl, uczucia a także nastrój w jakim właśnie jesteś. Dlatego kolczyki kwiaty zawsze podkreślą delikatność i powab.

Kolczyki kwiaty

Kwiat symbolizuje czułość i niewinność, które często uważane są za główne cechy kobiety. To znaczenie wynika z tego, że kwiaty są piękne, kruche i wymagają dużo uwagi, podobnie jak kobiety. Jednak kwiat ma również głębsze znaczenie i symbolizuje nowy początek. Jeśli ktoś decyduje się na kolczyki kwiaty, daje do zrozumienia, że jest gotów iść naprzód pomimo wszystkiego, co stanie mu na drodze. 

Delikatna miękkość czy mocna ekstrawagancja?

Kolczyki perłowe wyglądają bardzo delikatnie i kobieco. Kolczyki złote lub srebrne wytwornie i elegancko. Każdy kwiat, który wyczaruje natura, jest absolutnie wyjątkowy i takie też są kolczyki kwiaty. Szczególnie nieregularne kształty i oryginalne kolory mogą mieć wyjątkowy wygląd. Właśnie dlatego kolczyki kwiatowe są zawsze oszałamiającą oryginalną biżuterią.

 

Kolczyki są ozdobą każdej kobiety. Wybór kształtu i koloru zależy od wyobraźni i nastawienia, oraz od tego dla kogo ma być kolczyk, dla matki, żony, córki czy przyjaciółki.