• Kategorie
  • Szukaj
  • KWIATOWA OPASKA DO WŁOSÓW

Kwiatowa opaska do włosów to praktyczny dodatek, który idealnie wkomponuje się w Twoją fryzurę. Kwiatowe opaski są bardzo dobrym akcentem każdej stylizacji. Dlatego dobrze, jest by mieć je w swojej kolekcji ozdób do włosów.

Brak produktów do wyświetlenia

Ręcznie wykonana kwiatowa opaska to idealny dodatek do każdej stylizacji. Opaski kwiatowe mogą mieć regulowane wstążeczki dzięki, czemu możemy dopasować ją do swojej głowy. Nasza kwiatowa opaska do włosów może być wykonana z różnych rodzajów kwiatów. Opaski  z kwiatami mogą być zarówno dla dziewczynek, jak i dla dorosłych kobiet. Są znakomitym dodatkiem do sesji świątecznych dla mamy i córki. Nasze opaski wyróżnia także to, że są wykonane bardzo solidnie. Każdy detal w opasce wykonany jest z najwyższą starannością. Dzięki temu można ich używać przez kilka sezonów bez żadnych uszkodzeń. Są także idealnym pomysłem na prezent świąteczny lub urodzinowy. Warto też dodać, że sama opaska jest także dopasowana do kolorów kwiatów, przez co tworzą spójną całość. Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie dzięki, temu każda opaska jest taka wyjątkowa. 

Kwiatowa opaska - must have w Twojej kolekcji

Opaski kwiatowe są przepięknie komponowane. Jest także możliwość doboru odpowiednich kwiatów takich jakie Państwo sobie życzą. Kwiatową opaskę można używać zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Dodadzą uroku każdej stylizacji. Można je nosić przez cały rok. Dzięki temu, że mamy mnóstwo kwiatów do wyboru, to można zrobić kwiatowe opaski na każdą porę roku. Kwiaty mogą być dopasowane do odpowiedniej pory roku. Warto też dodać, że nasze opaski z kwiatami mają również atrakcyjne ceny. Warto też dodać, że nasze kwiaty są wykonane z materiałów najwyższej jakości dzięki, czemu mogą pięknie wyglądać nie tylko w pierwszy dzień, ale przez cały okres użytkowania. Kwiaty na opasce są także tak doczepione do naszej opaski, że nie będzie problemu z tym, by miały wypaść lub odklejać się w czasie użycia. Jest to bardzo duża zaleta, gdyż możemy ją swobodnie używać bez potrzeby uważania na to, czy kwiaty się oderwą. Mogą to być romantyczne i delikatne opaski w kolorze różu i czerwieni lub wyraziste opaski do włosów z połączeniem niebieskich, fioletowych i zieleni. Warto też dodać, że nasze opaski wykonujemy tak, by klienci nie czekali zbyt długo na swoje zamówienie.