• Kategorie
  • Szukaj
  • MODNE ŁAŃCUSZKI CELEBRYTKI

Modne łańcuszki celebrytki to must have każdej kobiety. Prawdziwa modowa stylizacja, look niczym z paryskich fashion week'ów- czym byłby bez dodatku, którym jest biżuteria? To nie tylko błyskotki i drogocenne klejnoty zawieszone na szyi, ale dopełnienie całej sylwetki, nadanie jej charakteru i wyjątkowości. 

Brak produktów do wyświetlenia

Modne łańcuszki celebrytki wpisują się w trendy, które opanowały nie tylko świat high fashion, równie naturalnie i z szykiem wkomponowały się w codzienne stylizacje Polek. Choć nazwę zawdzięczają gwiazdom show-biznesu to ozdoba łącząca uwielbiany minimalizm, wspomnienia i pamięć noszone zawsze przy sobie oraz klasyczną ozdobę cenioną już od stuleci. Celebrytka stała się podstawowym elementem szkatułki każdej kobiety. Łańcuszek noszony samodzielnie podkreśla szyję i dekolt, z kolei w połączeniu z innymi naszyjnikami stanowi znakomitą bazę. Łańcuszki celebrytki osiągną harmonię z wieczorową suknią, codziennym casualowym strojem do pracy, a nawet popularnym dresem, bez względu na typ urody czy kolor skóry.

Modne łańcuszki celebrytki

Celebrytkę można dowolnie personalizować, zaczynając od kształtu blaszki, długości naszyjnika i jego grubości a kończąc na indywidualnej decyzji dotyczącej graweru. Wisiorek może prezentować imię ukochanej osoby, inicjał a nawet symbol, który będzie z nami zawsze, może to być łapka łapka pupilu lub odcisk palca kogoś bliskiego naszemu sercu.

Zawieszki pozwalają wyrazić siebie, swoje zainteresowania, cele i wartości. Przedstawiają  indywidualny charakter właścicielki naszyjnika.  Mimo, że inspirują klasyką i minimalizmem zachęcają do wyjścia poza schemat- celebrytki można nosić nie tylko na szyi, zdobiąc dekolt. Równie oryginalnie prezentować się będą na nadgarstku lub kostce.

Modne łańcuszki celebrytki z pewnością staną się perfekcyjnym prezentem na nadchodzącą Gwiazdkę, Walentynki lub urodziny, a dzięki ich trwałości pozostaną cenną pamiątką na długie lata. Swobodna forma i rozmaitość wzorów, jakie oferuje celebrytką bez zastanowienia skradną serce nie tylko młodej dziewczynie, ale też dojrzałej kobiecie. Wybierz kompozycję idealną dla Ciebie!