• Kategorie
  • Szukaj
  • NASZYJNIK INFINITY

Naszyjnik infinity to idealna propozycja dla kobiet w każdym wieku. W naszym sklepie online znajdziesz najmodniejsze wzory wpisujące się w modowe trendy. Nasza biżuteria wykonana jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej.

Brak produktów do wyświetlenia

Symbolika biżuterii ma ukryte przesłanie. Czy chcesz, aby złota biżuteria, którą nosisz, była nie tylko piękna, ale także znacząca? Skup się na biżuterii, która ze względu na swój kształt ma pewną symbolikę. Co oznacza dla ciebie nieskończoność? Tajemniczy wszechświat, o którym mówi się, że stale się rozszerza? Miłość, którą po prostu czujesz? A może pozioma ósemka jest dla ciebie tylko niezrozumiałym pojęciem matematycznym? Przyjrzyjmy się bliżej znaczeniu tego niemal mistycznego symbolu i wyjaśnijmy, na jakie okazje nadaje się biżuteria w formie naszyjnika infinity.

Elegancki naszyjnik infinity nadaje się do noszenia na co dzień i na wielkie wyjścia. Znak nieskończoności odnosi się konkretnie do miłości i silnego związku, który będzie trwał wiecznie. Nosiciel tego symbolu w postaci klejnotu wierzy, że dobre trwa wiecznie, lub gdy coś się kończy, zaczyna się coś nowego. Wzmacnia przepływ pozytywnej energii i niweluje negatywne skutki. Pomaga wzbudzić pozytywne nastawienie i wzmacnia w trudnych chwilach. Gdybyśmy chcieli znaleźć pochodzenie symbolu nieskończoności, musielibyśmy cofnąć się w bardzo odległą przeszłość. Symbol ten ma bowiem swoje początki w starożytnym Egipcie. Jednak symbol nieskończoności ma nie tylko jedno znaczenie. Był rozumiany jako niekończący się powrót do początków. Symbolika biżuterii w większości przypadków pozostaje niezmienna i służy określonym celom. Biżuteria, którą zdobi motyw poprzecznej ósemki, będzie wspaniałym prezentem dla przyjaciółki, córki, lub ukochanej partnerki. Ale naszyjnik infinity to także nowoczesny i modny akcent biżuteryjny, który w swej delikatności nie kłóci się z innymi dodatkami. 

Czasami słowa nie są potrzebne, aby wyrazić ciepłe uczucia. Zachwyć swoich bliskich symbolem, który zamieni się w piękny prezent. Bo jak najlepiej powiedzieć  bliskim, że masz ich na zawsze w swoim sercu? Ty również będziesz zachwycona gdy symbol nieskończoności zagości na Twoim naszyjniku infinity. To nie tylko biżuteria, ale i dodatek, który może ujawnić, lub pielęgnować Twoje uczucia.