• Kategorie
  • Szukaj
  • tania biżuteria ze stali chirurgicznej

Tania biżuteria ze stali chirurgicznej Poznań to przepiękne, topowe wzory naszyjników, kolczyków, bransoletek i pierścionków. W naszej ofercie każda z Was znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. Sklep internetowy shilla.pl oferuje szeroki wybór biżuterii wykonanej ze stali. 

Brak produktów do wyświetlenia

Stal szlachetna jest stopem kilku metali, które są odporne na korozję i mają wysoką twardość. Pierwotnie był on używany wyłącznie do produkcji instrumentów medycznych, stąd jego nazwa. Jednak wiele lat później jubilerzy odkryli jego wyjątkowe właściwości i zaczęli aktywnie wykorzystywać go do produkcji niedrogiej biżuterii. Biżuteria stal chirurgiczna to przede wszystkim topowe wzory w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nie każdy może sobie pozwolić na biżuterię wykonaną z metali szlachetnych. Biżuteria ze stali chirurgicznej Poznań jest tanią alternatywą. Przy odpowiedniej obróbce, metal ten wygląda nie mniej luksusowo i szlachetnie niż złoto. A jego cena jest kilkakrotnie tańsza.

Tania biżuteria ze stali chirurgicznej Poznań - bransoletka, kolczyki,

Stal nierdzewna jest stopem kilku metali, które są odporne na korozję i bardzo twarde. Pierwotnie był on wykorzystywany wyłącznie do produkcji instrumentów medycznych, stąd nazwa. Jednak wiele lat później jubilerzy odkryli jego wyjątkowe właściwości i zaczęli aktywnie wykorzystywać go do produkcji niedrogiej biżuterii. Materiał ma jednorodną nieporowatą strukturę, jest łatwy do dekorowania i posiada właściwości antyseptyczne.

Biżuteria ze stali szlachetnej - zalety

Tania biżuteria ze stali chirurgicznej Poznań ma drogi i reprezentacyjny wygląd, a jednocześnie pozostaje w przystępnej cenie. Powodem tego jest fakt, że wizualnie stal jest bardzo podobna do platyny i złota. Na pierwszy rzut oka bardzo trudno jest odróżnić, czy jest to metal szlachetny, czy nie.

Interesujące jest to, że stal szlachetna jest trudna do pracy z powodu swoich właściwości. Praktycznie nie jest możliwe wykonanie z niej biżuterii o fantazyjnych kształtach. Projektanci biżuterii łagodzą jednak tę wadę, ozdabiając stal na wszelkie możliwe sposoby. Bransoletki, pierścionki, kolczyki wykonane ze stopów chirurgicznych są grawerowane, zdobione kamieniami i malowane na różne kolory. Ogólnie rzecz biorąc, biżuteria ze stali chirurgicznej Poznań nie pozostawi żadnej przedstawicielki płci pięknej obojętną. Warto również wspomnieć, że biżuteria ze stali nierdzewnej jest odpowiednia nawet dla osób, które mają skłonności do reakcji alergicznych. Skład nie zawiera niklu. To właśnie nikiel powoduje podrażnienia skóry.

Tania biżuteria ze stali nierdzewnej - wysoka jakość

Wyroby jubilerskie ze stali nierdzewnej takie jak kolczyki ze stali chirurgicznej, bransoletki ze stali chirurgicznej 316L są ozdobą odporną na korozję i zarysowania oraz bezpieczną. Sięgając po tego typu produkty masz również gwarancję odporności na rdzę. Często polecana jest dla alergików oraz posiada coraz większą popularność wśród osób które szukają taniej biżuterii. Sklep internetowy shilla.pl oferuje korzystne cenowo produkty ze stali. Stwórz własną kolekcję biżuterii bezpiecznej dla skóry, wiernie oddającej kolor, wysadzanej kryształkami, a to wszystko w najlepszych cenach. Najmodniejsze wzory, cieszą się ogromną popularnością i są doskonałym pomysłem na prezent. Jubilerska stal 316l używana do produkcji biżuterii nie uwalnia związków niklu do organizmu.